Butik Too Mood markası ile karşınızdayız. Too Mood markası birbirinden güncel, şık ve tasarım kadın kıyafetlerini sunan bir butiktir. Her zaman moodunuza uygun ve moodunuzu yükselten kadın kıyafetlerini sizinle buluşturur. Size sadece seçmek kalır.

Özgürce butik alışverişi yaparken bizMood’unuza uygun tasarımları sizlere hazır hale getirmek için buradayız. Size düşen ise sadece hissettiğiniz gibi giyinmek için istediğiniz, size yakışan tasarımları tercih etmek.

Biz Kimiz?

Merhaba

Kurumsal hayatta uzun zaman çalışmış olmamıza rağmen tüm bu kurumsal hayatımız süresince zihnimizde tek bir istek vardı : Kendi markamızı kurmak. İşte bu aşkla yola çıktık ve artık Too Mood Butik ile sizlerleyiz.

İçimizde var olan moda tutkusunu siz moda severlerle paylaşmak adına bir araya geldik, Butik Too Mood’u kurduk ve hepimizin Mood’larına uygun koleksiyonlar oluşturduk; Çünkü biz kadınları kadınlardan daha iyi kim anlayabilir ki? Butik Too Mood’da neler mi bulacaksınız?

  • Ofis MOOD Sen ofiste her zaman rahat, şık ve kendin olabil diye var. 
  • Hafta sonu MOOD sen sadece kendine zaman ayır diye var
  • Sportif MOOD  İster sağlığına ister rahatlığına düşkün ol, sen sadece özgürlüğünün tadın çıkar diye var
  • Basic MOOD Basic ama asla basit değil. Sadeliğin her şeyden önce geldiğine inanan kadınlar için var.

Ece ; asıl mesleği öğretmenlik olmasına rağmen eğitim süresi boyunca ve sonrasında çeşitli kurumsal firmalarda satış üzerine çalışmış aynı zamanda okullarda eğitmenlik yapmıştır. Ancak tüm bu çalışmaların devamında Modaya olan tutkusuna hiç ara vermemiş ve aldığı modelistik eğitimleriyle bu tutkusunu birleştirerek tekstil sektörüne adım atmıştır.

Neden Too MOOD Butik?

Markamiz Butik Too Mood aslında biz kadınların her gün ve her an yaşadığı moodlardan esinlenerek oluşturulan online satış yapan bir kadın kıyafet butiktir.

Biz kadınların hayatı çok çeşitli MOOD’lardan ibaret. Bazen bir iş kadını oluyor, bazen sporda ter atıyor bazen sosyalleşiyor ve bazen de sadece ayaklarımızı uzatarak tembelleşiyoruz. Bu kadar çok Mood’dan Mood’a giren kadınlar için artık butik too MOOD var. Sen istediğin Mood’u özgürce yaşa, biz her halinle yanındayız.

Keyifli alışverişler.