Too Mood İade ve Hediye Çeki İşlemleri

  • İade Ve Değişim İşlemi Yapılmakta Mıdır?

TooMood’dan aldığınız  ürünlerde beden değişimi ve iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Too Mood İade ve Hediye Çeki İşlemleri , markamızda iade işlemleri için isterseniz para iadesi alabilir, isterseniz ödenmiş olan tutar bedelini hediye çekine dönüştürebilirsiniz. Beden değişim ve iade işlemlerini, ürün elinize ulaştıktan itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünler için www.toomood. com ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  • Değişim ve İade Şartları: 

Satın almış olduğunuz ürünleri herhangi bir sebep belirtmeksizin 14  gün içerisinde aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.

Değiştirmek ya da iade etmek istediğiniz ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekmektedir.

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

www.toomood.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda değişim ya da iade yapmak istediğinizde; almış olduğunuz  ürünü faturası ile birlikte www.toomood.com’a göndermeniz gerekmektedir.

Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti tarafınızdan karşılanmaktadır.

Beden Değişimlerinde;

Satın almış olduğunuz ürünü, değiştirmek istediğiniz renk ve bedeni belirtip, faturadaki ilgili alanları doldurarak faturasıyla birlikte tek bir poşete koyun.Paketi alıcı adı ‘Ece Ekinci – TooMood’  (Adres: Akşemsettin mah. Samyeli sok. No:7 D:9 Eyüp/İSTANBUL) adresine kargoya peşin ödemeli olarak 14 gün içinde teslim edin.

İadelerde;

Satın almış olduğunuz ürünü iade talebinizi belirterek ve faturadaki ilgili alanları doldurarak,faturasıyla birlikte tek bir poşete koyun.

Paketi alıcı adı ‘Ece Ekinci – TooMood’  (Adres: Akşemsettin mah. Samyeli sok. No:7 D:9 Eyüp/İSTANBUL) adresine kargoya peşin ödemeli olarak 14 gün içinde teslim edin.Ürün kontrol edildikten sonra,  hediye çeki talebinde bulunmanız durumunda, ürün bedeli kadar hediye çeki için kullanacağınız kod  mail adresinize gönderilecektir.

İpucu :  İade ve değişimlere fatura ibrazı zorunludur. Outlet ürünlerde değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

  •  Değişimim ve İadem Ne Zaman İptal Olur?

Eğer satın aldığınız ürün kullanılmışsa ve satın alım zamanı 14 günü  geçmişse değişim ya da iade talebiniz  kabul edilememektedir. Ürün değişim şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

  • Hediye Çeki yüklemesi nasıl yapılmaktadır?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Uygunluğu kabul edilen ürün/ ürünlerin bedeli kadar hediye çeki kodu tanımlanır ve kod sistemde kayıtlı mail adresinize bilgi olarak gönderilir.  Hediye çekinizi 6 hafta boyunca sitemizde kullanabilirsiniz.

  •  Hediye çekimi nasıl kullanabilirim?

Mail adresinize tanımlanmış olan Hediye çekinizi( kupon kodu) ödeme sayfasında sağ alt kısımda bulunan ‘kupon kodu’ kutucuğuna yazarak, kodu kullan butonuna tıklayarak kullanabilirsiniz. Hediye çekinizin( kupon kodu) kullanımı sırasında beklenmedik bir hata ile karşılaşırsanız 0545 965 66 63 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.