Ödeme İşlemleri

  • Alışverişlerimde hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Too Mood Ödeme İşlemleri için siparişlerinizin ödemesini güvenli bir şekilde, Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Ödeme yöntemleri gibi birbirinden farklı seçenekler ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm sipariş işlemlerinizi üyelik sayfasındaki siparişlerim linkine tıklayarak kolaylıkla takip edebilirsiniz.

7 bankaya (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme yapabilirsiniz.

  • Havale/EFT ödemelerimi hangi bankalara yapabilirim?

Too Mood Ödeme İşlemleri yapmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

GARANTİ BANKASI
Alıcı Adı: ECE EKİNCİ
Şubesi:  YEŞİLPINAR
Şube Kodu: 1181
Hesap No: 6297659
IBAN No: TR39 0006 2001 1810 0006 2976 59

  • Havale/EFT ödememi gerçekleştirdikten sonra ne yapmalıyım?

Too Mood Ödeme İşlemleri için ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzun fotoğrafını 0545 965 66 63 numaralı WhatsApp hattına göndermeniz gerekmektedir. İletişim için tıklayınız

  • Aldığım ürünlerin fiyatına KDV dahil mi?

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fiyatlara KDV dahildir. Aldığınız ürünlerin KDV tutarı, giyimde %8 olacak şekilde faturada belirtilir.

  • Banka Kartı İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Tüm banka kartları ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

  • Kredi Kartına Taksit Yapabilir miyim?

Anlaşmalı olduğumuz 7 bankaya (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) ait kredi kartlarına bankanızın uygulamış olduğu vade farkı doğrultusunda taksit yapabilirsiniz.

  •  3D Güvenli Ödeme Nedir?

3D Güvenli Ödeme, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir güvenlik sistemdir. İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahısla tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi ya da bilgilerinize ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. Bilgileriniz sitemiz tarafından kesinlikle saklanmamaktadır.